Zrelaksuj się w zaciszu wiejskim, blisko świetnych tras rowerowych, konnych w sąsiedztwie lasów
i obszarów krajobrazu Pojezierza Krzywińskiego.

W domku Ogrodników może mieszkać maksymalnie 6 osób. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie, a na parterze duży salon z aneksem kuchennym wyposażonym w lodówkę, czajnik, ekspres do kawy.
Na parterze znajduje się też łazienka z prysznicem i toaletą.
Domek jest ogrzewany elektrycznie, a w jesienno zimowe wieczory wspaniałego klimatu dostarcza piecyk - koza. Położenie domku w ogrodzie i sadzie pozwala naszym gościom miło odpoczywać, a na akacjowym tarasie przed domkiem leniuchować i grillować.
Naszym gościom zapewniamy miejsca parkingowe a cały nasz teren jest monitorowany.
W bliskiej okolicy domku znajduje się nowa stajnia, w której czekają do Państwa dyspozycji wspaniałe konie: Iser, Bajka, Inulina i Babilonia. Mogą Państwo przyjechać również do nas na wakacje z własnym koniem, dla którego znajdzie się miejsce w naszej stajni. Towarzystwa naszym koniom dotrzymują sympatyczne i mruczące koty.
Goście z dziećmi mogą korzystać z pobliskiego placu zabaw, sali gier, gdzie dostępny jest stół do tenisa stołowego, piłkarzyki, rzutki.
Dla gości lubiących konie mechaniczne zapewniamy przejażdżki quadem po okolicznych trasach crossowych, gdzie tylko nielicznym udaje się odnaleźć ukryte skarby. Opracowane przez nas trasy niewątpliwie dostarczą ciekawych wrażeń krajobrazowych jak i sprawnościowych.

Domek wyposażony jest również w TV oraz stałe łącze internetowe.